Seo Uyumlu KingSeo ODunya Teması

 

Kingseo.com  v1 SEO temasından sonra 2. versiyonumuz Odunya v2 SEO temamız uzun uğraşlar sonunda kullanıcılarmızla buluşuyor. Seo temamızda herşeyin otomatik  panel üzerinden yapılmasını sağlayarak dinamik bir yapı elde edildi. Ayrıca temanın en belirgin özelliği ise 1 adet plugin ( eklenti ) ile çalışabilmesidir.

Temamız 3 renk olarak tasarlanmıştır, Gri, Mavi ve Siyah olarak tasarlandı, renkleri panel üzerinden otomatik seçebilirsiniz.

ODunya teması sizlere farklı bir blog havası katmak dışında gelişmiş seo uyumu ile beraber sitenizin daha üst sıralarda görünmesini sağlayacak dinamik bir wordpress temasıdır.

Temanızın kurulumu birkaç adımdan ibaret olup zorlanmadan kullanmaya başlayabileceksiniz.

 

1-      Öncelikle rarlı dosyadan çıkan odunya isimli temayı wp-content klasörü içindeki themes klasörü içine atınız. Ayrıca pagenavi eklentisini de wp-content klasörü içindeki plugins klasörüne atınız.

2-      Temanızı wp-admin’den Görünüm sekmesinden aktif ediniz.

3-      Eklentiler bölümünden de pagenavi eklentisini aktif ediniz.

4-      Pagenavi eklentisinin ayar sayfasına girerek ( kullanım rehberi pdf )  resimdekinin aynısı olacak şekilde ayarları yapınız.

5-      Odunya tema panelinden rengi seçip ve diğer ayarları yapıp kaydet butonuna basınız.

 

Temanızı sorunsuz kurduysanız artık kullanıma geçebiliriz. Temanızdaki sosyal ağ butonlarını, reklam alanlarını, anahtar kelimelerinizi, e-posta abonelik bölümlerini temanızın ayar panelinden yapabilirsiniz. Görünüm > odunya Paneli bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

Bunun için 3 yol var.

1-      Yazılarınıza öne çıkarılmış görsel bölümünden resim ekleyebilirsiniz.

2-      Eğer özel alan kullanıyorsanız bu temada eski yazılarınızdaki resimler kaybolmaması için özel alanda eklenilmiştir. Bunun için “resim”  özel alanı eklidir. İndex.php, archieve.php, category.php ‘deki resim yerine önceden kullandığınız özel alanı ekleyebilirsiniz.

3-      Eğer hiç bir resim eklenmemişse bu sefer temada bulunan resim yok ibaresi gelir. Bu şekilde görsel uyumluluk sağlanır. İsterseniz aynı ölçüde kendi site logonuzla değiştirebilirsiniz.

 

Temadaki sosyal ağlar için gerekli  işlemler panelden eklenerek yapılmaktadır. Ayrıca sosyal ağ hesabınız yoksa boş bırakırsanız o bölüm pasif olacaktır. Ayrıca örnek adresler gerekli bölümlere yazılmıştır. Bunları silip yeniden kendi adreslerini yazıp kaydediniz. Eğer kaldırmak isterseniz o bölümü tamamen silip kaydedin. Başlangıç ayarına dönecektir.

 

 

 

 

 

Konu Orjinali ve Teknik Destek: www.kingseo.com/seo-uyumlu-odunya-temasi/

 

banner King Seo   SEO Uyumlu ODunya Teması

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Yazdır

http://www.yaramazgenclik.com/ Alınmıştır..
 

Copyright © 2011 Tüm Haklarım Saklıdır!!! Okey Oyna Canlı Okey Sitemap