Kapanış Seremonisi Dolayısıyla Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

 
Kapanış seremonisine katılmak isteyenlerin  ulaşımı için önlemler alındı. 

05.02.2011 - ERZURUM 2011 MEDYA -  Geçtiğimiz 27 Ocak’ta muhteşem bir açılış töreniyle başlayan 25’inci Dünya Üniversiteler Kış Oyunları yarın (06.02.2011) aynı güzellikte bir kapanış töreniyle son bulacak. Cemal Gürsel Stadyum'undaki kapanış seremonisine katılmak isteyenlerin daha rahat bir şekilde alana ulaşması için birtakım önlemler alındı.

Ulaşımın toplu taşıma araçlarıyla olacağı seremoni için araçların park alanı olarak Erzurum Fuar Alanı, Gar Meydanı ve Galeria çevresi olarak belirlendi. Araçlarını belirtilen noktalara bırakan vatandaşların ulaşımının toplu taşıma araçlarıyla sağlanacağı bildirildi.

Tören güvenliği ve vatandaşların sorunsuz bir şekilde Kapanış Seremonisi alanına ulaşması amacıyla D-260-21 Karayolu üzeri Çat Kavşağı istikametinden Üniversite Kavşağı istikameti, Cemal Gürsel Caddesi, DSİ Kavşağı İstikametinden Üniversite Kavşağı İstikameti, Terminal Caddesi üzerinde Fuar Yolu Caddesi ile Terminal Caddesi kesişim kavşağı istikametinden Üniversite Kavşağı İstikametine, Üniversite İçerisi Amfiler önünde bulunan kavşak istikametinden Stadyum Kavşağı istikametine ve Dadaşkent Yolu üzeri Olimpiyat Köprülü Kavşağı İstikametinden, Üniversite Kavşağı İstikametine trafiğe kapatılacağı bildirildi.
Alınan bilgilere göre Üniversite Kavşağı’ndan Dadaşkent istikametine trafik geliş ve gidiş olarak tek şeritten verilecek, bu güzergâh sadece VIP araçları tarafından kullanılacak. Ilıca ve Dadaşkent istikametinden gelen toplu taşıma araçları ise eski Havaalanı Yolunu kullanacak.
Yazdır

http://www.yaramazgenclik.com/ Alınmıştır..
 

Copyright © 2011 Tüm Haklarım Saklıdır!!! Okey Oyna Canlı Okey Sitemap