Burç Yorumları Cinsellik Derslerim Diziler Filmler Fıkralar Güzel Sözler Haberler Hikayeler Kitap Özetleri Meslekler ve Özellikleri Msn Messenger Okey Dünyası OSYM- OSS Oyunlar Programlar Resimler Rüya Tabirleri Sağlık Script Hakkında Tavla Oyna Turkiye Okey Videolar Webmaster Yemek Tarifleri Önemli Haberler Şarkı Sözleri Şiirler

Bombaları ellerinde patladı TEROR

Okunma

4242

Bombaları ellerinde patladı

Adana, Ova Mahallesi’nde önceki gece saat 21.30’da, bir yakınlarının 3 katlı evinin 3’üncü katında buluşan 22 yaşındaki Bilal Uçar, 18 yaşındaki Fırat Ağrak, 19 yaşındaki Halil İbrahim Karabulut ve Ahmet Genç, terör örgütü PKK lehine yapılan korsan gösterilerde kullanmak üzere boru tipi parça tesirli bomba hazırlamaya başladı.

Bu sırada meydana gelen patlamada Bilal Uçar’ın sağ kolu koptu, Fırat Ağrak ağır yaralandı. Halil İbrahim Karabulut ve Ahmet Genç de çeşitli yerlerinden hafif yaralandı. Korsan gösteriler nedeniyle bölgede güvenlik önlemi alan polis, teröristleri kanlar içinde buldu. Yaralılar, ambulanslarla Adana Devlet Hastanesi ile Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Teröristlerden Bilal Uçar ve Fırat Ağrak yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cumhuriyet Savcısı’nın gözetiminde yapılan otopsinin ardından Bilal Uçar’ın cenazesi ailesine teslim edildi. Adıyamanlı aile, çocuklarının kandırıldığını söyledi ve cenazenin örgüt propagandasına alet edilmeden toprağa verilmesi için polisten yardım istedi. Bilal Uçar’ın cenazesi, sabah erken saatlerde ailesinin isteği üzerine Buruk Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Okuldan terkler
Uçar’ın ilköğretim 5’inci sınıftan, Ağrak’ın ise lise 1’nci sınıftan okumayı terk ettikleri, terör örgütü lehine sokak eylemlerinin yanı sıra yaralama ve uyuşturucudan kayıtları bulunduğu belirlendi. Patlamanın meydana geldiği evin ölen teröristlerden Bilal Uçar’ın dayısı Ş.O.’ya ait olduğu, Adıyaman’da bir yakınlarının düğününe giderken yeğenine “Eve hırsız girmesin, eve sahip çıksın” diye anahtarı verdiği anlaşıldı.   
Yorumlar

 

Copyright © 2011 Tüm Haklarım Saklıdır!!! Okey Oyna Canlı Okey Sitemap