Burç Yorumları Cinsellik Derslerim Diziler Filmler Fıkralar Güzel Sözler Haberler Hikayeler Kitap Özetleri Meslekler ve Özellikleri Msn Messenger Okey Dünyası OSYM- OSS Oyunlar Programlar Resimler Rüya Tabirleri Sağlık Script Hakkında Tavla Oyna Turkiye Okey Videolar Webmaster Yemek Tarifleri Önemli Haberler Şarkı Sözleri Şiirler

Akgül’den Basına Teşekkür

Okunma

8373

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, Erzurum'da düzenlenen Dünya Üniversiteler Kış Oyunları'nı takip eden basın mensuplarına teşekkür etti. 

06.02.2011 - 2011 ERZURUM MEDYA - Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül, bugün sona erecek olan 25. Dünya Üniversiteler Kış Oyunları öncesinde, programı takip eden basın mensuplarıyla bir araya gelerek teşekkür etti.

Dedeman Skı Lodge Otel'de düzenlenen programda konuşan Akgül, basının spor camiası için önemli olduğunu hatırlatarak, basın mensupları olmadan düzenlenen sportif etkinliklerin kamuoyuna duyurulamayacağını ve faaliyetlerin bir anlamının kalmayacağını söyledi.
Akgül:"Bizim spor organizasyonlarında en büyük ortağımız basındır. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizler olmasaydınız biz organizasyonu ne kadar güzel yaparsak yapalım, basınla paylaşmadıkça kıymeti olmaz, adeta kendimiz çalmış kendimiz oynamış olurduk. Sizler bizim için önemlisiniz, destek ve katkılarınız için teşekkür ediyoruz." İfadelerini kullandı.

Kendisinin de eski bir basın mensubu olduğunu ve bundan gurur duyduğunu da anlatan Akgül, "Ben de biliyorsunuz, eski bir gazeteciyim, hala kendimi öyle hissediyorum. Sarı Basın Kartımı şerefle taşıyorum, Türkiye Spor Yazarları Derneği üyesiyim." şeklinde konuştu.
Programda Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Merkezi sanatçıları Türk Halk ve Türk Sanat müziğinden eserlerinden oluşan bir konser verdi.
Programda basın mensuplarına Darphane tarafından bastırılan 2011 Kış Oyunları hatıra paralarından hediye edildi.

Yorumlar

 

Copyright © 2011 Tüm Haklarım Saklıdır!!! Okey Oyna Canlı Okey Sitemap