Burç Yorumları Cinsellik Derslerim Diziler Filmler Fıkralar Güzel Sözler Haberler Hikayeler Kitap Özetleri Meslekler ve Özellikleri Msn Messenger Okey Dünyası OSYM- OSS Oyunlar Programlar Resimler Rüya Tabirleri Sağlık Script Hakkında Tavla Oyna Turkiye Okey Videolar Webmaster Yemek Tarifleri Önemli Haberler Şarkı Sözleri Şiirler

Adını Feriha Koydum

Okunma

18399

Adını Feriha Koydum

dizisinin 5.bölümü sizlerle. Bilindiği gibi Adını feriha koydum dizisinin 11 Şubat 2011 Cuma Akşamı Saat 20:00′da Shov TV ekranlarına gelicek olan 5. bölümünü herkes büyük bir merakla bekliyor. Bu bölümde neler olacak feriha ve emirin arasında neler geçicek.

Feriha sarhoş olduktan sonra Emir’e neler söyleyecek, Feriha sabah Emir’in yatağında uyandığında gece neler olmuş olacak bütün soruların cevabını Adını feriha koydum 5.bölüm izlede öğreneceksiniz. Dizinin 5. bölümünü bu konu altından verilecek adrestende diziyi TV ile aynı saatte izleyebilirsiniz. Kaçıranlar yine bu adresten diziyi daha sonra izleyebilir.
Dizinin 5. Bölümünü Buradan izleyebilrsiniz. Diziyi izlemek için tıklayın
ad%C4%B1n%C4%B1 feriha koydum2 Adını Feriha Koydum 5.Bölüm izle

Adını feriha koydum dizisi ile ünlenen yakışıklı oyuncumuz Çağatay ulusoy röpörtajı sizlerle umarım beğenirsiniz.

164011 186659871353582 186361794716723 628955 4525964 n Emir (Çağatay Ulusoy) Röpörtaj

Oyunculuk eğitiminiz var mı?
oyunculuğa başlamaya karar verdiğimde öncelikle güvenilir bir ekiple çalışmak istedim.Daha sonra oyunculuk konusunda kendimi geliştirmek adına Ayla Algan’dan eğitim aldım.Çünkü oyuncu olmak lise yıllarımdan bu yana kurduğum bir hayaldi.

2010 Best Model’de birinci olmanız oyunculuk alanında ilerlemenize yardımcı oldu mu?
Best Model yarışmasını kazanmam tabii ki etkili oldu.İnsanların beni tanımasını,bana ulaşmasını ve keşfedilmemi bu yarışmaya borçluyum.

Bu dizinin kadrosuna dahil olma süreciniz nasıl gerçekleşti?
Best Model yarışmasının yapıldığı günün ertesi Medyapım yetkilileri benimle görüşmek istedi.Deneme çekimi yapıldı ve sonrasında beraber çalışmaya karar verdik.

Dizide size neler evet dedirtti?
Senaryo,oynadığım karakter,oyuncu kadrosu,yapım şirketi beni cezbetti.Dizi çok başarılı.Harika da bir başlangıç yaptı.Bu sevginin artarak devam edeceğini düşünüyorum.

Sizce Emir nasıl biri ?
Zengin ama aslında şımarıık olmayan bir karakteri canlandırıyorum.Emir’i çok sevdim.Sete büyük heyecanla gidiyorum.

cagatay Ulusoy  Emir (Çağatay Ulusoy) Röpörtaj

Rol için kendinizde değişiklikler yaptınız mı?
Çok fazla bir değişiklik yapmadık.Sadece saç stilim değişti.

Hazal Kaya’yla çalışmak nasıl bir duygu?
yaş olarak birbirine yakın olmamıza rağmen oyunculuk deneyimi olarak benden fazla. Bana bu konuda çok fazla katkısı oluyor. İlk dizimde onunla çalışmaktan mutluyum.

Oyunculukla ilgili kendinizi geliştirmek adına neler yapıyorsunuz?
Bol bol sinema filmi izliyorum. Ayna karşısında sürekli mimik çalışıyorum.

Bundan sonrası için kendinize nasıl bir yol çizdiniz?
Türkiye’de başarılı bir oyuncu olarak bir yerlere gelmek,ilerleyen yıllarda da yurtdışında iyi bir eğitim alarak kendimi çok fazla geliştirmek istiyorum. Belki şansım ve arzum bana yardım eder ve dünya çapında ülkemi temsil edeceğim fırsatlar karşıma çıkar.Hedefim büyük,çok başarılı olacağıma inanıyorum.

Çevrenizden nasıl tepkiler alıyorsunuz?
Çok güzel tepkiler alıyorum. Yakın çevrem ve ekip arkadaşlarım bana güveniyorlar.Ben de daha iyisini yapmak için çalışıyorum ve çalışacağım.

Çekimler dışında kalan zamanınızda neler yapıyorsunuz?
Mümkün olduğunca dinlenmeye çalışıyorum.Çünkü çekimler çok yorucu oluyor.Aileme ve sevdiklerime zaman ayırmaya çalışıyorum.

Sizce modellik mi oyunculuk mu daha cazip?
Bence her ikisinin de cazip yönleri var.Hem oyunculuk,hem de modellik kariyerime devam etmeyi planlıyorum.Ancak oyunculukta başarılı olmak modellikten daha zor olduğu için,ben de zoru sevdiğimden oyunculuk bir adım önde gidiyor.

İşte herkesin merakla beklediği Adını ferija koydum dizisinin 5.bölüm özeti sizlerle.

Aslında diziyi merak etmeniz için özet yayınlamamaya dikkat ediyorduk ama yoğun istek olunca sizleri kırmak istemedik. İşte adını feriha koydum 5.bölüm özeti

Adını feriha koydum dizisinin 5.bölümğnde, Hayatında ilk kez gece eğlenmek için dışarı çıkan Feriha’nın eğlencesi, Hande’nin kurduğu tuzakla kabusa döner. Gece rayından çıkarken Feriha için güvenli olan mekan Emir’in yanıdır. Gecenin izleri ise Emir için de Feriha için de kolay silinmez.

Büyük tuzakla birlikte Emir ve Feriha, kalplerinin sesine kulaklarını tıkar ve birbirlerine sırtlarını dönerler. Bu sırada Feriha’nın odasında unuttuğu küçük bir kağıt parçası, Zehra için kızının hayatında olan bitenlere dair bir ipucu haline gelir. Kızının kendisinden bir şeyler sakladığını sezen Zehra’nın, Cansu sayesinde öğrendiği bazı gerçekler endişeli anneyi iyice meraklandırır.
Zehra’nın gözü kızının üzerindedir. Annesine hayatındaki çalkantıları sezdirmemeye çalışan Feriha ise düştüğü zor durumların içinde, tamamen yalnızdır. Öte yandan, tarlayı yok pahasına satan Rıza ve Mehmet, memleketten döner. Tarla parasının borcu karşılamaya yetmemesi, Zehra’nın memleketteki akrabalara olan kırgınlığı ile birleşince, evdeki tansiyonu yükseltir.

Mehmet’in tamirhanedeki eski arkadaşları ile kavga etmesi ise Rıza için bardağı taşıran son damla olur. Baba oğul arasındaki mesafe, Zehra’nın tüm çabasına rağmen giderek açılır. Kocasını oğluna karşı yumuşatmaya çalışan Zehra bir yandan da vargücüyle Mehmet’i toparlama gayretindedir. Kötü gecenin gölgesinden bir türlü kurtulamayan Feriha, okulda sıkıntılı günler geçirirken Hande ise, ona son darbeyi vurmaya kararlıdır. Hande’nin bir hamlesi, Feriha’nın okuldaki geleceğini tehlikeye atar. Zehra ise, farkında bile olmadan, hem kendisini hem de kızını çok etkileyecek bir adım atmak üzeredir.

Adını feriha koydum dizisinin 4 Bölümünden önemli sahnelerin resimlerini siz adını feriha koydum dizisi severleri için yayınlamak istedik. Dizinin 4.bölümüne ait bu resimleri beğeneceğinizi tahmin ediyoruz.

adini feriha koydum 5 bolum foto galeri 643 Adını Feriha Koydum 4.Bölüm Resimleri

adini feriha koydum 5 bolum foto galeri 644 Adını Feriha Koydum 4.Bölüm Resimleri

adini feriha koydum 5 bolum foto galeri 644 Adını Feriha Koydum 4.Bölüm Resimleri

adini feriha koydum 5 bolum foto galeri 646 Adını Feriha Koydum 4.Bölüm Resimleri

adini feriha koydum 5 bolum foto galeri 647 Adını Feriha Koydum 4.Bölüm Resimleri

adini feriha koydum 5 bolum foto galeri 648 Adını Feriha Koydum 4.Bölüm Resimleri

adini feriha koydum 5 bolum foto galeri 649 Adını Feriha Koydum 4.Bölüm Resimleri

adini feriha koydum 5 bolum foto galeri 650 Adını Feriha Koydum 4.Bölüm Resimleri

adini feriha koydum 5 bolum foto galeri 651 Adını Feriha Koydum 4.Bölüm Resimleri

Adını feriha koydum dizisinin 4.bölümü yine heyecan dolu bir bölümle ekranlara geldi. Sizin Adını feriha koydum dizisinin 5. bölümünden beklentileriniz neler?

Dizinin 5.Bölümü cuma akşamı Show TV’de ekrana gelicek Buradan Diziden beklentilerinizi ve 5.bölüm hakkındaki tahminlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

6.bölüm 18 şubat 2011 cuma saat:20.00 show tv ekranlarında canlı olarak yayımlanacaktır. Adını Feriha Koydum 6.Bölüm hakkında beklenti ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
pery

sizi seviyorum


bengü ben

adını feriha koydum'u hergün izliyorum emir çok yakışıklı ferihanın yerinde olsaydım onunla evlenirdim 

Copyright © 2011 Tüm Haklarım Saklıdır!!! Okey Oyna Canlı Okey Sitemap